پالفا گروپ

شرکت بازرگانی پالفا گروپ پس از پشت سر گذاشتن تجربه های موفق تجاری در زمینه واردات و صادرات کالاها و مواد اولیه متعدد، بیش از دو سال است که پا به عرصه تجارت نفت گذاشته است. این مجموعه تجاری با داشتن کادر مدیریت قوی تلاش دارد هر چی بیشتر در این عرصه گام های موثری بردارد. این نهاد تجاری تلاش دارد به سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی و نفت هر چه بیشتر به رونق اقتصادی ایران عزیز کمک کند.

شرکت پیشتاز عالم فارس (PalfaGroup) به همین منظور اقداماتی در بهبود و بالابردن روابط اقتصادی و بین المللی در راستای تجارت و بازرگانی محصولات نفتی و مشتقات صنعتی انجام داده است.

شرکت پیشتاز عالم فارس به عنوان جزئی از چرخه صادرات و واردات کالا در بخشهائی از دنیای امروز با بهره گیری از تجارب سالها کار و تلاش مدیران و دست اندرکاران خود توانسته است نقش سازنده ای در این زمینه ایفاء نماید وعلاوه بر امور اقتصادی در راستای اهداف خیر خواهانه و بشر دوستانه از کمک به اقشار آسیب دیده غافل نبوده و همواره ۲۵% از سود شرکت به این امر اختصاص یافته است .

پیشتاز عالم فارس به عنوان هولدینگ تجاری شش کمپانی در دنیا با تجربه کاری بیش از نیم قرن در بخشهای مختلف تجاری و بازرگانی مشغول فعالیت بوده و  کار خود را از بخش کشاورزی آغاز و اکنون در نفت و مشتقات فولاد تداوم داده است . 

این هولدینگ بخشی از بنیاد فاطمی است که عمده فعالیت این بنیاد شامل فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی در امورات خیریه ای و بهزیستی در ایران و بخشهائی از دنیاست.